Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XXVI SESJA RADY POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO - ZDALNA PRZEZ INTERNET".
TEST - mozliwość głosowania zdalnego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieoddany |
Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |
Poszerzenie porządku obrad XXVI sesji ZDALNEJ PRZEZ INTERNET
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |
Zmiany w budżecie Powiatu Człuchowskiego na 2020 rok oraz w uchwale budżetowej na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |
Zmiany wieloletniej prognozy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |
Przyjęcie informacji o przygotowaniu placówek oświatowych i oświatowo - wychowawczych do rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
17 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |
Likwidacja placówki opiekuńczo- wychowawczej Środowiskowego Ogniska Wychowawczego w Człuchowie ( wprowadzony dodatkowo)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
10 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
11 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
12 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
13 | Ryszard Wójcik | za |
14 | Jan Zieniuk | za |
15 | Benedykt Lipski | za |
16 | Bogumił Bronisław Połom | za |
17 | Wacław Wołujewicz | za |