Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XIV sesja Rady Powiatu Człuchowskiego".
przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zaciągnięcia długoterminowego kredytu do wysokości 25.897.275 zł
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Człuchowskiego na 2019 r. oraz uchwały budżetowej na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie przyjęcia Statutu Człuchowskiego Związku Powiatowo - Gminnego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Rady Powiatu Człuchowskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu człuchowskiego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
przyjęcie informacji o stanie rolnictwa w powiecie człuchowskim
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi ( skarga p. K. Grąbskiej - w zakresie dewastacji dobra kulturowego i środowiskowego wskutek wycinki drzew w Człuchowie i okolicy miasta, prowadzonej w zwiazku z realizacją przedsięwzięcia polegającego na budowie ścieżki rowerowej)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi ( skarga p. A. Melcer na działania Zarządu Powiatu)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi ( skarga mieszkańców miejscowości Grabowiec dotycząca budowy elektrowni wiatrowych, przekazana przez Burmistrza Gminy Czarne)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Janusz Jerzy Bystron | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Jan Zieniuk | za |
12 | Benedykt Lipski | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Adam Bondarenko | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
17 | Bogumił Bronisław Połom | nieobecny |