Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XV sesja Rady Powiatu Człuchowskiego".
poszerzenie porządku obrad XV sesji Rady Powiatu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
5 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
6 | Tadeusz Lisowski | za |
7 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
8 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
9 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
10 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
11 | Ryszard Wójcik | za |
12 | Jan Zieniuk | za |
13 | Benedykt Lipski | za |
14 | Bogumił Bronisław Połom | za |
15 | Wacław Wołujewicz | za |
16 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
17 | Grażyna Herbowska | nieobecny |
przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Człuchowskiego na 2019 rok oraz uchwały budżetowej na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia dlugoterminowego kredytu do wysokości 25.715.000 zł
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |