Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVI sesja RADY POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO".
Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
15 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Ryszard Wójcik | za |
12 | Jan Zieniuk | za |
13 | Benedykt Lipski | za |
14 | Bogumił Bronisław Połom | za |
15 | Wacław Wołujewicz | za |
16 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
17 | Leszek Jan Wąsikowski | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Człuchowskiego na 2019 rok oraz uchwały budżetowej na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmian wieloletniej prognozy finansowej
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek jednostkowych dotacji przedmiotowej dla samorządowego zakładu budżetowego ( Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w Człuchowie) na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości stawek dotacji przedmiotowej dla samorządowego zakładu budżetowego - Zakładu Aktywności Zawodowej w Czarnem na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie sposobu ustalania wysokości opłat dodatkowych z tytułu przewozów osób oraz wysokości opłaty manipulacyjnej w środkach publicznego transportu zbiorowego w Powiecie Człuchowskim oraz na terenie objętym porozumieniami międzypowiatowymi w zakresie transportu zbiorowego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdu usuniętego z drogi oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia zadań oraz wysokości środków PFRON do realizacji w 2019 roku
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy Powiatu Człuchowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami na rok 2020
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie zmiany nazwy i stwierdzenia przekształcenia dotycyhczasowego czteroletniego Technikum Turystyki Wiejskiej w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum na Obszarach Wiejskich w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego Powiatowego Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Człuchowie wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Ustawicznego w Człuchowie w Centrum Kształcenia Zawodowego w Człuchowie wchodzącego w sklad Centrum Kształcenia Zawodowego w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowej Szkoły Policealnej dla Dorosłych wchodzącej w skład Centrum Kształcenia Zawodowego w Człuchowie w Szkołę Policealną wchodzącą w sklad Centrum Kształcenia Ustawicznego w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształce nia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych wchodzącego w skład Centrum Kształcenia Ustawicznego w Człuchowie w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych wchodzące w sklad Centrum Kształcenia Ustawicznego w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Sportowych im.Polskich Olimpijczyków w Człuchowie w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Sportowych im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum w Zespole Szkół Technicznych im.Józefa Szymczaka w Człuchowie w pięcioletnie Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem w pięcioletnie Technikum w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Geodezyjne w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Architektury Krajobrazu w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Agrobiznesu w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Rolniczego w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie w pięcioletnie Technikum Rolnicze w Zespole Szkół Agrobiznesu w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
projekt uchwały w sprawie określenia zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli prowadzących zajęcia o różnym wymiarze godzin oraz nauczycieli, dla których ustalony plan zajęć jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego, w szkołach, placówkach oświatowych i placówkach opiekuńczo - wychowawczych prowadzonych przez Powiat Człuchowski, zasad udzielania i rozmiaru zniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych nauczycielom, którym powierzono stanowisko kierownicze oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli szkół i placówek nie wymienionych w art.42 ust.3 Karty Nauczyciela
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
16 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | za |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | za |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |
skierowanie apelu do Premiera RP i Ministra Zdrowia w związku z trudną sytuacją finansową Samodzielonego Publicznego Zakladu Opieki Zdrowotnej w Człuchowie
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Aleksander Paweł Gappa | za |
4 | Grażyna Herbowska | wstrzymał się |
5 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
6 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
7 | Tadeusz Lisowski | za |
8 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | za |
9 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | za |
10 | Grażyna Emilia Śledzińska | wstrzymał się |
11 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
12 | Ryszard Wójcik | za |
13 | Jan Zieniuk | za |
14 | Benedykt Lipski | za |
15 | Bogumił Bronisław Połom | za |
16 | Wacław Wołujewicz | za |
17 | Janusz Jerzy Bystron | nieobecny |