Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XX SESJA RADY POWIATU CZŁUCHOWSKIEGO".
Poszerzenie porządku obrad XX sesji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w budżecie Powiatu Cz łuchowskiego na 2020 rok oraz w uchwale budżetowej na 2020 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Informacja Kierownika PCPR w Człuchowie o działalności PCPR w 2019 roku w tym; realizacja Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Powiecie Człuchowskim na lata 2019-2021, realizacja Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie w Powiecie Człuchowskim na lata 2016-2020.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie zamiaru likwidacji Międzyszkolnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie zamiaru likwidacji trzyletniej szkoły ponadgimnazjalnej w - II Liceum Ogólnokształcącego w Człuchowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie utworzenia Szkoły Branżowej II Stopnia dla Dorosłych i włączeniu jej do Centrum Kształcenia Ustawicznego w Człuchowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie utworzenia Szkoły Branżowej II Stopnia Nr 1 i włączeniu jej do Zespołu Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie utworzenia Szkoły Branżowej II Stopnia Nr 2 i włączeniu jej do Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Człuchowie.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie utworzenia Szkoły Branżowej II Stopnia i włączeniu jej do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Czarnem.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie rozpatrzenia petycji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |
Uchwała w sprawie przekazania skargi według właściwości
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Bogdan Leszek Bojarski | za |
2 | Adam Bondarenko | za |
3 | Janusz Jerzy Bystron | za |
4 | Aleksander Paweł Gappa | za |
5 | Grażyna Herbowska | za |
6 | Waldemar Bogdan Klimek | za |
7 | Maria Danuta Kordykiewicz | za |
8 | Tadeusz Lisowski | za |
9 | Leszek Jan Wąsikowski | za |
10 | Ryszard Wójcik | za |
11 | Benedykt Lipski | za |
12 | Bogumił Bronisław Połom | za |
13 | Wacław Wołujewicz | za |
14 | Aleksandra Joanna Matuszewska-Gołębiowska | nieobecny |
15 | Kinga Jadwiga Schliep-Lancee | nieobecny |
16 | Grażyna Emilia Śledzińska | nieobecny |
17 | Jan Zieniuk | nieobecny |